شرایط پذیرش کمپ ترک اعتیاد بانوان خانه دوست یاران:


  • نتیجه آزمایش تست کرونا
  • همراه داشتن معرف با مدارک شناسایی
  • لوازم شخصی مربوطه

لازم به ذکر است افراد در صوت تمایل می توانند با پرداخت هزینه آزمایش تست کرونا به مرکز ، انجام تست کرونا را به مرکز واگذار نمایند


کلیه افراد مصرف کننده مواد مخدر ، محرک و روان گردان که تمایل به قطع مصرف و بهبودی دارند می توانند با مراجعه به این مرکز پس از بررسی شرایط جسمانی توسط تیم درمان جهت درمان پذیرش شوند.

نداشتن بیماریهای قلبی عروقی، فشارخون مزمن و زخمهای باز و داشتن سن کمتر ازشصت سال و بیشتر از هجده سال شرایط عمومی پذیرش در این مرکز می باشد.

به همراه داشتن یکی از اعضای درجه یک خانواده با مدارک شناسایی معتبر از ملزومات پذیرش می باشد.

درمانجو با همراه داشتن مدرک شناسایی و لوازم اقامتی با همراه داشتن معرف با مدرک شناسایی پس از مراجعه به کمپ ترک اعتیاد بانوان جهت درمان ، در ابتدا از وی آزمایش نوع مصرف گرفته خواهد شد .

پس از تشخیص نوع مصرف ، توسط پزشک مرکز ترک اعتیاد ویزیت و برگ سلامت و شرایط طول درمان و اقامت در کمپ ترک اعتیاد ، به وی توضیح داده می شود و پرونده ایشان تکمیل می گردد.

مددجو پس از یک مشاوره اولیه ، بازرسی و به سالن سم زدایی منتقل میشود و در سالن مذکور توسط تیم درمان وپرسنل مجرب استقبال خواهد شد.

در ادامه درمان در فضای آرام و زیر نظر مستقیم پزشک و کارشناس و مددیاران مرکز تا پایان دوره درمان صورت می پذیرد.

به شما پیشنهاد می کنیم همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره های تخصصی کارشناسان ما به صورت رایگان استفاده کنید و در رابطه با ترک مواد مخدر و محرک کمک بگیرید.

تلفن تماس و مشاوره رایگان : ٠٣ ١٩ ٧٨ ٦٦ - ٧٩ ١٦ ٧٨ ٦٦    تلفن همراه : ٠٩٣٥١٧٥٥٢٨٨

همین حالا جهت مشاوره رایگان با کمپ بانوان خانه دوست یاران تماس بگیرید.
٠٩٣٥١٧٥٥٢٨٨ - ٦٦٧٨١٦٧٩

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.